Galenic : Les Laboratoires Galénic utilisent des cookies afin d’optimiser les performances et fonctionnalités du site et de mesurer l’audience Pour obtenir davantage d’informations sur le traitement des données à caractère personnel et sur vos droits, consultez notre Politique de confidentialité.

Galenic : J'accepte
Galenic : Fermer

WYSOKA JAKOŚĆ
WE FRANCJI

KULTURA PREFEKCJI

Każda formuła Galénic jest poddawana testom w celu zagwarantowania wydajnych i wyrafinowanych receptur o optymalna jakości. Ta nieustanna pogoń za doskonałością jest częścią podejścia do wysokiej jakości: rygorystycznego wyboru surowców, stale powtarzanych testów i kontroli, formuł podlegających surowej kontroli jakości w całym łańcuchu produkcyjnym.

W tym celu zdecydowaliśmy się produkować nasze produkty wyłącznie w Europie z czego ponad 90% we Francji, aby zachować know-how naszych Twórców formuły oraz procesów produkcyjnych.

Głównie francuskie projekty i produkcja kosmetykó odbywa się w centrach badawczych i fabrykach Laboratoires Pierre Fabre w sercu Tarn, w południowo-zachodniej Francji.

WYPRODUKOWANO WE FRANCJI
OD BADAŃ DO PRODUKCJI

Szukaj w Vigoulet-Auzil

W sercu tego bieguna badań, filaru naszego know-how, Twórcy formuły Galénic pracują nad stworzeniem wyjątkowych formuł. Główne etapy są przeprowadzane na miejscu: staranny dobór surowców, wyjątkowe połączenie podstawą pielegnacji wysokiej jakości.

Ocena i Testy w Tuluzie

Galenic nigdy nie zrobi kroku naprzód, nie testując i nie sprawdzając wydajności i bezpieczeństwa swoich produktów. Oceny są przeprowadzane w Centrum Badań Klinicznych i Rozwoju zlokalizowanym w Hotel-Dieu-St-Jacques w Tuluzie.

Produkcja w Soual

W historycznej fabryce dla marki, Soual od 40 lat produkuje i pakuje kosmetyki Galénic.

Kreacja w Paryżu

Francuska marka założona w Paryżu w 1978 roku.
Stolica sztuki i mody, to w Paryżu pod koniec lat siedemdziesiątych, narodziła się pierwsza formuła Galénic. Mekka francuskiego savoir-faire, Paris wyróżnia się wysokiej klasy kreacjami, których jakość i elegancja są rozpoznawane na całym świecie.Nawet dzisiaj, wierna swemu dziedzictwu, formuła Galénic jest zawsze wyjątkowa.

NIEUSTANNE POSZUKIWANIE
IDEAŁU

Od założyciela-wizjonera Pierre'a Fabre'a po obecnych twórców formuł Galénic – nasza wizja pozostaje niezmieniona. Nieustannie poszukujemy unikalnych formuł, doskonałych w każdym calu. Połączenie pasji i wiedzy naukowej pozwala stawiać kolejne kroki na drodze do perfekcji.
Każda formuła to kreacja szyta na miarę. W poszukiwaniu idealnych kompozycji nie ma miejsca na kompromisy. Tworzenie niektórych produktów trwa latami – potrzeba dziewięciu miesięcy, aby zatwierdzić nowy składnik aktywny, i nawet kilku lat, by opracować nową kompozycję.

Każda formuła wytwarzana jest zgodnie ze standardami produkcji farmaceutycznej Laboratoriów Pierre Fabre i wielokrotnie testowana pod kątem skuteczności. Nieustanne dążenie do perfekcji, od opracowania formuły aż po opakowanie produktu, to znak rozpoznawczy Galénic.

NIESKOŃCZONA
PERFEKCJA

Logo Galénic nawiązuje do znaku nieskończoności. To symbol nigdy niekończącego się dążenia do perfekcji, tak charakterystycznego dla Galénic.

Logo sygnuje każdą z naszych wyjątkowych formuł.

Rozszerz
doświadczenie