PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ !

Stosowałaś pielęgnację Galénic i chciałabyś podzielić się swoim doświadczeniem? Jesteśmy zainteresowani Twoją opinią!


Przejdź do strony swojego ulubionego produktu, kliknij "Podziel się opinią"

TWÓRCY FORMUŁ

PRZEKAZYWANIE
WIEDZY

Historia Galénic to historia przekazywania wiedzy. Twórcy naszych formuł, wyposażeni w unikalną wiedzę zaczerpniętą prosto z nauki galenicznej, kierują się wyobraźnią, a jednocześnie ścisłymi wymogami farmaceutycznymi. Najważniejsze są dla nich skuteczność, jakość i bezpieczeństwo opracowanych formuł.

Pracując nad nowymi produkami w dziale badawczym Laboratoriów Pierre Fabre na południu Francji, twórcy formuł Galénic łączą wyobraźnię i rygor. Mogą dążyć do perfekcji dzięki ciągłemu przekazywaniu wiedzy. Ich sukcesy to wynik doskonałej równowagi między rygorem, skutecznością i zmysłowością, które należą się każdej kobiecie.

ZAWÓD, W KTÓRY WPISANE JEST
DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

Twórcy Galénic to mistrzowie kompozycji. Ich cel to tworzenie nowatorskich i unikalnych formuł. Dobierają składniki, łączą je w różnych proporcjach i wielokrotnie testują, tworząc doskonałe formuły z zamkniętymi w środku składnikami aktywnymi. Ich sukcesy to wynik doskonałej równowagi między rygorem, skutecznością i zmysłowością.

Twórcy formuł Galénic – kierowani wiedzą naukową, pasją badawczą, zamiłowaniem do rzemiosła i oryginalności – to prawdziwi artyści, których muzą jest piękno. Stale pokonują ograniczenia technologiczne, by oferować coraz bardziej innowacyjne i skuteczne formuły. Ich praca to nieustanne dążenie do doskonałości.

Rozszerz
doświadczenie