Galenic : Les Laboratoires Galénic utilisent des cookies afin d’optimiser les performances et fonctionnalités du site et de mesurer l’audience Pour obtenir davantage d’informations sur le traitement des données à caractère personnel et sur vos droits, consultez notre Politique de confidentialité.

Galenic : J'accepte
Galenic : Fermer

TWÓRCY FORMUŁ

PRZEKAZYWANIE
WIEDZY

Historia Galénic to historia przekazywania wiedzy. Twórcy naszych formuł, wyposażeni w unikalną wiedzę zaczerpniętą prosto z nauki galenicznej, kierują się wyobraźnią, a jednocześnie ścisłymi wymogami farmaceutycznymi. Najważniejsze są dla nich skuteczność, jakość i bezpieczeństwo opracowanych formuł.

Pracując nad nowymi produkami w dziale badawczym Laboratoriów Pierre Fabre na południu Francji, twórcy formuł Galénic łączą wyobraźnię i rygor. Mogą dążyć do perfekcji dzięki ciągłemu przekazywaniu wiedzy. Ich sukcesy to wynik doskonałej równowagi między rygorem, skutecznością i zmysłowością, które należą się każdej kobiecie.

ZAWÓD, W KTÓRY WPISANE JEST
DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI

Twórcy Galénic to mistrzowie kompozycji. Ich cel to tworzenie nowatorskich i unikalnych formuł. Dobierają składniki, łączą je w różnych proporcjach i wielokrotnie testują, tworząc doskonałe formuły z zamkniętymi w środku składnikami aktywnymi. Ich sukcesy to wynik doskonałej równowagi między rygorem, skutecznością i zmysłowością.

Twórcy formuł Galénic – kierowani wiedzą naukową, pasją badawczą, zamiłowaniem do rzemiosła i oryginalności – to prawdziwi artyści, których muzą jest piękno. Stale pokonują ograniczenia technologiczne, by oferować coraz bardziej innowacyjne i skuteczne formuły. Ich praca to nieustanne dążenie do doskonałości.

Rozszerz
doświadczenie