KILKA SŁÓW
OD TWÓRCY FORMUŁY

„Chciałem stworzyć jedyną w swoim rodzaju pielęgnację przeciwstarzeniową, dającą każdej kobiecie pewność, że po zastosowaniu jej skóra będzie wyglądać pięknie i młodo, niezależnie od wieku.

Poszukując graala, kierowałem się przekonaniem, że wieczna zmarzlina musi kryć w sobie jakieś cudowne organizmy. Wybrałem jedyną w swoim rodzaju algę, Algę śnieżną – unikalny składnik aktywny zdolny do zatrzymania swojego zegara biologicznego, by pozostać wiecznie młodą. W tworzeniu formuły zachowującej całą moc tego składnika inspirowałem się sztuką jubilerską – zamknąłem Algę śnieżną w strukturze śnieżynki, która topi się dopiero w kontakcie ze skórą.”

KOMPOZYCJA

Główny składnik aktywny
Alga śnieżna: Na najwyższych szczytach lodowców, gdzie nie postanęła stopa człowieka, a życie jest rzadkością, żyje Alga śnieżna. Ukryta pod warstwami śniegu stawia czoła najsurowszym warunkom na ziemi, zatrzymując swój zegar biologiczny pod wpływem mrozu. Alga śnieżna ma niespotykaną umiejętność tworzenia cząsteczek długowieczności, zdolnych zatrzymać upływający czas i zachować młodość skóry.

Dodatkowe składniki aktywne
- Witaminy (B3, E i C) o działaniu rozświetlającym, ujednolicającym i ochronnym przed wolnymi rodnikami
- Kwas hialuronowy połączony z gliceryną o działaniu nawilżającym i przywracającym gęstość
- Pudry maskujące optycznie zapewniające perfekcyjne matowe wykończenie i ujednolicenie cery

Formuła
Aby zachować wszystkie właściwości Algi śnieżnej, twórca formuły Galénic opracował unikalną strukturę galeniczną nazwaną Cristal Fusion. Ta struktura w kształcie śnieżynki zamyka w sobie Algę śnieżną i uwalnia ją dopiero w kontakcie ze skórą, topiąc się pod wpływem jej ciepła.

SYGNATURA SENSORYCZNA

Krem w odcieniu nieskazitelnej bieli, delikatny i rozpływający się niczym płatek śniegu, z łagodnymi kwiatowymi akcentami konwalii, róży i kwiatów porzeczki.


STOSOWANIE

Stosować rano i wieczorem na skórę twarzy, szyi i dekoltu.Unikaj kontaktu z oczami
Nasz mistrz rekomenduje poniższe formuły

Rozszerz
doświadczenie