KILKA SŁÓW
OD TWÓRCY FORMUŁY

„Chciałem stworzyć jedyną w swoim rodzaju pielęgnację przeciwstarzeniową, dającą każdej kobiecie pewność, że po zastosowaniu jej skóra będzie wyglądać pięknie i młodo, niezależnie od wieku.

Poszukując graala, kierowałem się przekonaniem, że wieczna zmarzlina musi kryć w sobie jakieś cudowne organizmy. Wybrałem jedyną w swoim rodzaju algę, Algę śnieżną – unikalny składnik aktywny zdolny do zatrzymania swojego zegara biologicznego, by pozostać wiecznie młodą. W tworzeniu formuły zachowującej całą moc tego składnika inspirowałem się sztuką jubilerską – zamknąłem Algę śnieżną w strukturze śnieżynki, która topi się dopiero w kontakcie ze skórą.”

 • KOMPOZYCJA

  Główny składnik aktywny
   
  Alga śnieżna: Na najwyższych szczytach lodowców, gdzie nie postanęła stopa człowieka, a życie jest rzadkością, żyje Alga śnieżna. Ukryta pod warstwami śniegu stawia czoła najsurowszym warunkom na ziemi, zatrzymując swój zegar biologiczny pod wpływem mrozu. Alga śnieżna ma niespotykaną umiejętność tworzenia cząsteczek długowieczności, zdolnych zatrzymać upływający czas i zachować młodość skóry.
   
  Dodatkowe składniki aktywne
   
  - Witaminy (B3, E i C) o działaniu rozświetlającym, ujednolicającym i ochronnym przed wolnymi rodnikami
  - Kwas hialuronowy połączony z gliceryną o działaniu nawilżającym i przywracającym gęstość
  - Pudry maskujące optycznie zapewniające perfekcyjne matowe wykończenie i ujednolicenie cery
   
  Formuła
   
  Aby zachować wszystkie właściwości Algi śnieżnej, twórca formuły Galénic opracował unikalną strukturę galeniczną nazwaną Cristal Fusion. Ta struktura w kształcie śnieżynki zamyka w sobie Algę śnieżną i uwalnia ją dopiero w kontakcie ze skórą, topiąc się pod wpływem jej ciepła.

 • SYGNATURA SENSORYCZNA

  Krem w odcieniu nieskazitelnej bieli, delikatny i rozpływający się niczym płatek śniegu, z łagodnymi kwiatowymi akcentami konwalii, róży i kwiatów porzeczki.

 • STOSOWANIE

  Stosować rano i wieczorem na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

  Unikaj kontaktu z oczami

KILKA SŁÓW OD TWÓRCY FORMUŁY - Krem
Poznaj porady
naszych ekspertów
KURACJA
LIFTINGUJĄCA

UKIERUNKOWANA PIELĘGNACJA MODELUJĄCA OWAL TWARZY

 • Zastosuj Lotion pielęgnujący, by przygotować skórę do dalszej pielęgnacji i zwiększyć skuteczność kolejnych produktów.
 • Nałóż Serum podwójnie liftingujące rano i/lub wieczorem na skórę twarzy i szyi, wykonując ruchy masujące ku górze. Wystarczy niewielka ilość produktu.
 • Nałóź Krem Secret d'Excellence, pomagający zwalczyć wszystkie oznaki starzenia.
 • Popraw koloryt cery za pomocą Kremu nawilżająco-koloryzującego. Błyskawicznie upiększa i nadaje cerze delikatnego kolorytu.
 • Lotion pielegnujacy

  Aqua Infini

  Lotion pielegnujacy

  ODKRYJ
 • SERUM PODWÓJNIE LIFTINGUJĄCE

  Sculpteur de perfection

  SERUM PODWÓJNIE LIFTINGUJĄCE

  ODKRYJ
 • Krem

  Secret d'excellence

  Krem

  ODKRYJ
 • Krem nawilzajaco - koloryzujacy ciemny

  Teint Lumière

  Krem nawilzajaco - koloryzujacy ciemny

  ODKRYJ

Rozszerz
doświadczenie