Galenic : Les Laboratoires Galénic utilisent des cookies afin d’optimiser les performances et fonctionnalités du site et de mesurer l’audience Pour obtenir davantage d’informations sur le traitement des données à caractère personnel et sur vos droits, consultez notre Politique de confidentialité.

Galenic : J'accepte
Galenic : Fermer

DLACZEGO GO POKOCHASZ?

-Formuła zawiera nawilżającą glicerynę i delikatne, niezapychające porów mikro-micele

-Konsystencja, która się zmienia: krystaliczny żel łagodnie rozgrzewa się podczas masażu i kontaktu z wodą i przekształca się w gładkie mleczko dla łatwego zmycia

-Przyjemny drzewno-kwiatowy zapach.

KILKA SŁÓW
OD TWÓRCY FORMUŁY

„Chciałem stworzyć maskę SOS, która skutecznie uwalnia skórę od zanieczyszczeń. Studiowałem termoterapię, popularną w krajach skandynawskich i uświadomiłem sobie korzyści płynące z terapii ciepłem, również w oczyszczaniu skóry. To właśnie doprowadziło mnie do stworzenia formuły, która delikatnie rozgrzewa się podczas masażu, otwiera pory i intensywnie je oczyszcza. ”

KOMPOZYCJA

Główny składnik aktywny:

Nawilżająca glicerynę i delikatne, niezapychające porów mikro-micele.

Dodatkowe składniki aktywne:

Witamina E, znana ze swoich właściwości przeciwutleniających, idealna do ochrony skóry przed stresem oksydacyjnym.

Formuła:

Twórca formuły Galénic opracował strukturę preparatu o nazwie ThermoClean ™, która intensywnie oczyszcza i detoksykuje skórę. Pod wpływem masażu, uwalnia przyjemne ciepło, które odblokowuje pory i usuwa cząsteczki zanieczyszczeń. Skóra jest intensywnie oczyszczona i bardziej promienna.

SYGNATURA SENSORYCZNA

Konsystencja, która się zmienia: krystaliczny żel łagodnie rozgrzewa się podczas masażu i kontaktu z wodą i przekształca się w gładkie mleczko dla łatwego zmycia.
Przyjemny drzewno-kwiatowy zapach.


STOSOWANIE

Nakładać na suchą skórę 1-2 razy w tygodniu, masując opuszkami palców aby aktywować efekt rozgrzania. Pozostawić na skórze na 2-3 minuty, po czym dokładnie spłukać.Unikaj kontaktu z oczami

Twoja recencja

Podziel się doświadczeniem Napisz recencję
Nasz mistrz rekomenduje poniższe formuły

Rozszerz
doświadczenie