Galenic : Les Laboratoires Galénic utilisent des cookies afin d’optimiser les performances et fonctionnalités du site et de mesurer l’audience Pour obtenir davantage d’informations sur le traitement des données à caractère personnel et sur vos droits, consultez notre Politique de confidentialité.

Galenic : J'accepte
Galenic : Fermer

DLACZEGO GO POKOCHASZ?

-Zawiera białą glinkę kaolinową, delikatny składnik aktywny, znany ze swoich właściwości oczyszczających i absorbujących zanieczyszcz

-Wyjątkowa formuła, która zapewnia efekt chłodu sprawia, że pory są zwężone, a skóra jest wygładzona.

-Świeży zapach z kwiatową nutą.

KILKA SŁÓW
OD TWÓRCY FORMUŁY

„Chciałem stworzyć maskę SOS, która oczyszczałaby i matowała skórę bez jej wysuszania. Wybrałem więc bardzo delikatny składnik aktywny, znany ze swoich właściwości oczyszczających i absorbujących: białą glinkę kaolinową. Jej działanie połączyłem z formułą, która zapewnia przyjemny efekt chłodu i w ten sposób oczyszcza oraz zwęża pory. W rezultacie skóra jest oczyszczona i wygładzona."

KOMPOZYCJA

Główny składnik aktywny:
Biała glinka kaolinowa

Dodatkowe składniki aktywne:
- Cynk o działaniu matującym i redukującym nadmiar sebum
- Woda kwiatowa z oczaru wirginijskiego o działaniu kojącym
- Mikropudry o silnym działaniu absorbującym
- Gliceryna roślinna o działaniu nawilżającym

Formuła:
Eksperci Galénic opracowali specjalnie zaprojektowaną strukturę o nazwie FrozenPure™, która oczyszcza i zwęża pory oraz poprawia strukturę skóry. Wyjątkowa struktura preparatu, która tworzy efekt zimna na skórze: w kontakcie ze skórą powstaje wymiana termiczna i ciepło skóry jest wyciągane na zewnątrz. Pory zostają zwężone, a struktura skóry zostaje wygładzona. 

SYGNATURA SENSORYCZNA

Kremowa, chłodząca konsystencja: skuteczna w zwężaniu porów i dająca uczucie komfortu;
Świeży zapach z nutami białych kwiatów.


STOSOWANIE

Stosować 1 do 2 razy w tygodniu, nakładając grubą warstwę na suchą skórę, z pominięciem okolic oczu. Pozostawić na skórze przez 3-5 minut. Spłukać zimną wodą. Unikaj kontaktu z oczami

Twoja recencja

Podziel się doświadczeniem Napisz recencję
Nasz mistrz rekomenduje poniższe formuły

Rozszerz
doświadczenie