Galenic : Les Laboratoires Galénic utilisent des cookies afin d’optimiser les performances et fonctionnalités du site et de mesurer l’audience Pour obtenir davantage d’informations sur le traitement des données à caractère personnel et sur vos droits, consultez notre Politique de confidentialité.

Galenic : J'accepte
Galenic : Fermer

KILKA SŁÓW
OD TWÓRCY FORMUŁY

„Chciałem stworzyć pielęgnację na noc doskonale odpowiadającą na potrzeby kobiet pragnących regeneracji skóry bez wysiłku.

W poszukiwaniu idealnej formuły wybrałem silny składnik aktywny pochodzący z papai, zdolny usuwać martwe komórki z powierzchni skóry, nie podrażniając jej. By osiągnąć pełnię jego skuteczności, wymyśliłem unikalną strukturę galeniczną – chrono-aktywny żel z efektem plastra. Odświeżający żel jest niczym nawilżająca* i regenerująca kąpiel dla skóry. Sprawia, że z każdą kolejną nocą wygląda ona młodziej i bardziej świetliście.”

*Wierzchnie warstwy naskórka.

KOMPOZYCJA

Główny składnik aktywny
Makroproteaza z papai: proteaza pozyskana z papai eliminuje martwe komórki naskórka, nie uszkadzając skóry, ale wydobywając jej naturalne piękno.

Dodatkowe składniki aktywne
- Gliceryna roślinna, sorbitol i glukoza o właściwościach nawilżających
- Kwas hialuronowy o wysokim stężeniu zatrzymujący wodę w skórze przez całą noc

Formuła
Twórca formuły Galénic opracował strukturę galeniczną o wysokiej zawartości wody, Chrono-patch gel™, która gwarantuje najwyższą skuteczność makroproteazy z papai. Efekt plastra działa na skórę jak nawilżająca kąpiel, sprawiając, że z każdą kolejną nocą staje się coraz piękniejsza.

SYGNATURA SENSORYCZNA

Krystaliczny, opalizujący żel pełen świeżości, z odprężającymi nutami lotosu i pudrowymi akordami mimozy i irysa.


STOSOWANIE

Wieczorem nałożyć cienką warstwę żelu na skórę twarzy i szyi. Wystarczy niewielka ilość.
Unikać kontaktu z oczami.Unikaj kontaktu z oczami

NATYCHMIASTOWE PIĘKNO

Twoja recencja

Podziel się doświadczeniem Napisz recencję

Rozszerz
doświadczenie